Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Profesorul ameninta copiii cu note proaste
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Profesorul ameninta copiii cu note proaste

Fetita e bolnava,acasa.Profesoara ii transmite prin colege ca daca nu vune sa dea testul impreuna cu colegii,ii da nota 3 in catalog.Ce se poate face?(Fetita s a dus a doua zi asa bolnava,sa dea testul de frica doamnei si a notei,bineinteles)
Daca fetita era bolnava pe bune nu era obligata sa se prezinte.