Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Raspunsuri
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Raspunsuri

Buna ziua. M-am inregistrat pe acest forum acum 5 zile si am pus doua intrebari. Nu mi-a raspuns nimeni. Credeam ca se dau raspunsuri pe acest forum, dar s-ar parea ca m-am inselat. Poate binevoieste cineva sa-mi spuna macar ce e in neregula cu intrebarile mele sau daca mai trebuie sa fac ceva pentru a primi raspunsuri ca nu ma prea pricep la activitatile pe forumuri. Va multumesc!
Daca citeati Regulamentul forumului puteati observa ca exista posibilitatea ca sa nu existe utilizatori/ consultanti/ moderatori, care sa cunoasca raspunsul la intrebarile puse de dvs. sau in discutiile deschise de dvs. sa nu existe suficiente informatii pentru ca cineva sa va dea un raspuns la obiect.
La ambele intrebari ati primit raspunsuri in mai putinde 48 de ore.
melania_14, utilizator
Imi cer scuze, nu prea ma pricep la activitatea pe forumuri, n-am stiut unde sa ma uit, credeam ca voi primi instiintare pe e-mail cand imi raspunde cineva.
Mii de scuze!!! Va multumesc pentru intelegere!