Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu medical
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu medical

Buna spuneti-mi daca voi fii afectata intr-un fel la salar sau daca va fii probleme.Am concediu medical de ieri 10 martie 2014 pana in 21 martie 2014.Data de 21 va pica intr-o vineri.De luni imi voi lua alt medical cu alt cod de diagnostic.Are ceva ca va fii pauza aceasta de 2 zile de sambata si duminica?tin sa mentionez ca sambata si duminica la noi nu se lucreaza.multumesc astept raspuns
Nu e nici o problema, decat ca va fi un concediu medical initial.