Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Certificat energetic
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Certificat energetic

Daca exista certificat energetic pentru intreaga cladire la asociatia de proprietari mai trebuie sa-mi fac certificat energetic pentru locuinta?
Nu mai este necesar sa faceti dv expertiza respectiva
Asociatia de proprietari are obligatia sa elibereze tuturor proprietarilor din imobilul de locuit in comun copii ale certificatului energetic
Certificatul energetic are valabilitate 10 ani