Forum Discuţii juridice Traduceri Autorizare traducator germana
Discuție deschisă în Traduceri

Autorizare traducator germana

Buna ziua.
As dori sa aflu care este procedura pentru autorizare traducator germana , mentionez ca am absolvit o scoala postliceala in Austria , cu predare in limba germana , posed diploma si foaia matricola .
Va multumesc .
Daca va referiti la autorizatia emisa de Ministerul Justitiei, gasiti procedura de urmat in linkul de mai jos, cap. VIII:
[ link extern ]
L.C.