Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Perioada de cotizare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Perioada de cotizare

Indemnizatia de cenzor este considerata perioada de cotizare pentru pensie?
Daca s-a platit CAS pentru indemnizatie, atunci valoarea acesteia va fi luata in calculul punctajului de pensie.