Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Anularea cererii asociatiei
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Anularea cererii asociatiei

Acum ,a aparut alta problema ;pers.restanta a pierdut casa in favoarea bancii unde era girant si s-a mutat din bloc nelasand nici o adresa ,eu in cerere am scris faptul ca a fost prop. ap. in perioada specif.in cerere dar noi in desfasuratorul in care aratam restantele ap. avem 3 luni doar cu penalizari deoarece banca achita intretinerea,stiti cumva ce ar trebui sa scriem in cererea de repunere pt. ca pers.este pensionara si primeste pensia la acceasi adresa -e posibil sa-si fi facut card (nu stiu sigur)instanta ar putea considera ca si-a schimbat domiciliu?atunci cum poate fi anuntata sa se prezinte sau sa-si ia documentatia depusa?multumesc
Interventie moderator

Va rog nu deschideti topicuri noi continuare la altele lasate neterminate.
Voi inchide acest topic si continuati cu intrebarile la topicul unde ati deschis discutia initial.