Forum Discuţii juridice Forumul specialiştilor - index al ... Legislatie
Discuție deschisă în Forumul specialiştilor - index al legilor aplicabile unor cazuri din practica judiciară

Legislatie

Va rog imi poate spune cineva daca HG 622 / 2004 -privind stabilirea conditiilor de introducere pe piata a produselor pentru constructii a fost abrogate ?
Daca da , cunoasteti data cand s-a abrogat ?
Va multumesc .
HG nr.622/ 204 a fost republicata in MO nr.487/ 20.07.2007
Gasiti toate legislatia actuala, din ctii. care poate fi descarcata de aici:
[ link extern ]