avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 2034 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Plangere CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Plangere CEDO

Buna Ziua,
Am facut o plangere prin avocat referitor la un proces care s-a finalizat cu o hotarare definitiva si irevocabila in Romania.
Plangerea s-a facut in decursul unui an(nu s-a depasit termenul),am primit si confirmarea cu data de 19.10.2012 .
Din discutiile avute cu avocatul care a intocmit cererea imi spune sa asteptam.
Intrebarea mea este:mai exista o sansa de a primi un raspuns?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: andreigrigoriu , moderator 19:03, 21 Martie 2014
Asteptati.
Nu aveti ce altceva sa faceti.
Stimată doamnă,

S-a mai răspuns la astfel de întrebări. Pentru a nu mă repeta, vă rog să aveți în vedere cele discutate aici:

www.avocatnet.ro/content/for...

Cu stimă.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Raspuns cedo asaafostsafie asaafostsafie buna ziua am trimis la cedo o plangere din septembrie 2013 si nu am primit decat confirmarea de primire .unde pot afla mai multe despre dosar ? (vezi toată discuția)
Cedo - limba in care se trimit formularele larissabodan larissabodan buna ziua am si eu o intrebare domnule avocat miau venit formularele de la cedo cu numar de dosar cu tot,dar avocata mea mia spus ca toate formulare tre sa le ... (vezi toată discuția)
Cand primesc raspuns de la cedo? eugen82 eugen82 in noiembrie 2014 am trimis la CEDO o plangere cu formular, înscrisuri, date de contact.. dar pana in prezent nu am primit nimic. este normal? nu trebuia sa ... (vezi toată discuția)