Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Plangere CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Plangere CEDO

Buna Ziua,
Am facut o plangere prin avocat referitor la un proces care s-a finalizat cu o hotarare definitiva si irevocabila in Romania.
Plangerea s-a facut in decursul unui an(nu s-a depasit termenul),am primit si confirmarea cu data de 19.10.2012 .
Din discutiile avute cu avocatul care a intocmit cererea imi spune sa asteptam.
Intrebarea mea este:mai exista o sansa de a primi un raspuns?
Multumesc!
Asteptati.
Nu aveti ce altceva sa faceti.
Stimată doamnă,

S-a mai răspuns la astfel de întrebări. Pentru a nu mă repeta, vă rog să aveți în vedere cele discutate aici:

www.avocatnet.ro/content/for...

Cu stimă.