avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 474 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Chirie Mapn
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Chirie Mapn

Buna ziua!!! ma numesc Liviu si as dori sa va adresez o intrebare: Daca in urma unei succesiuni am primit cota parte dintr-un apartament si cota parte dintr-un teren, credeti ca se vor considera ca am locuintza si nu voi mai primi chirie de la munca?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:14, 21 Martie 2014
:offtopic: Interventie modertor

Urmariti discutia pe care ati inceput-o in acest topic
www.avocatnet.ro/content/for...

Incercati sa nu mai postati pe mai multe topicuri aceeasi intrebare. O astfel de situatie contravine Regulamentului acestui forum.
Acest topic se va inchide.

Va multumesc pentru intelegere.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Lamurire partaj vicente73 vicente73 buna seara este prima oara ca intru in an acest sitte.am cateva nelamuriri Am fost casatorit 15 ani si acum am ajuns la situatia de ... (vezi toată discuția)
Data sfarsit suspendare contract de munca in revisal mariamarineci mariamarineci Buna ziua, Pana cand se face suspendarea cim in revisal daca copilul implineste varsta de 2 ani pe 02.12.2017? este bine sa fac suspendarea pana pe ... (vezi toată discuția)
Pret apartament scos la licitatie aadriana aadriana Cum se calculeaza valoarea de la care va incepe licitatia in cazul unui apartament executat silit? (vezi toată discuția)