Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Chirie Mapn
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Chirie Mapn

Buna ziua!!! ma numesc Liviu si as dori sa va adresez o intrebare: Daca in urma unei succesiuni am primit cota parte dintr-un apartament si cota parte dintr-un teren, credeti ca se vor considera ca am locuintza si nu voi mai primi chirie de la munca?
:offtopic: Interventie modertor

Urmariti discutia pe care ati inceput-o in acest topic
www.avocatnet.ro/content/for...

Incercati sa nu mai postati pe mai multe topicuri aceeasi intrebare. O astfel de situatie contravine Regulamentului acestui forum.
Acest topic se va inchide.

Va multumesc pentru intelegere.