Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhive comuniste
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhive comuniste

Am lucrat la uzinele Electronica Pipera,acum am nevoie de o adeverinta de venit,cine stie unde gasesc arhivele,multumesc anticipat.
Societatea are inca sediu in bdul prof.Dimitrie Pompei nr. 5-7,Bucureşti, sect.2
Mii de multumiri,raspuns prompt