Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Litigiu, decizie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Litigiu, decizie

Ce inseamna desfiintare constructie ,,balcon” ( adica o extindere construita fara autorizatie a unui apartament pe toata lungimea adica sufragerie,bucatarie,dormitor) parter pana la limita apartamentului de la etajul superior (et,1) ?
Desfiintare=demolare.