Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Hotarare de divort
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Hotarare de divort

buna ziua
am primit hotararea de divort ,si am gasit o greseala mare la codul numeric personal
ce trebuie sa fac ca sa indrept greseala facuta de grefiera
multumesc
cerere de indreptare a erorii materiale.
multumesc
si in afara de codul numeric personal nu este trecuta adresa din buletin
oare influenteaza .este trecuta adresa mamei mele ,findca acolo am vrut sa-mi trimeata scrisorile
ce perioada am sa cer modificarea datelor
Codul de procedura nu prevede un termen pentru indreptarea erorii materiale, formulati cererea si inregistrati-o la instanta.
~ Conținut șters la cerere ~