Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Taxa timbru
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Taxa timbru

buna ziua,
cam care este termenul de studiu al unui dosar pentru taxa de timbru?@};-
taxa de timbru se stabileste de catre instanta de judecata, aveti obligatia sa o achitati pana la termenul fixat de catre instanta.