Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere revizuire
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere revizuire

Cate cereri de revizuire se pot introduce pentru o hotarare? Ma refer pentru motive diferite bineinteles.
Puteti introduce una pentru mai multe motive de la inceput, ori daca descoperiti si un alt motiv pe parcurs puteti introduce o alta si se va invoca exceptia de litispendenta.