Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Completare rectificativa 112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Completare rectificativa 112

Buna,
Vreau sa fac o rectificativa la 112 pt luna august2013, dar pdf inteligent nu ma lasa sa modific anul in 2013, il tot corecteaza si il face 2014. Cum sa procedez?
Nu stie nimeni cum ar trebui sa procedez?