avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 487 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Completare rectificativa 112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Completare rectificativa 112

Buna,
Vreau sa fac o rectificativa la 112 pt luna august2013, dar pdf inteligent nu ma lasa sa modific anul in 2013, il tot corecteaza si il face 2014. Cum sa procedez?
Cel mai recent răspuns: inaale , utilizator 09:35, 28 Martie 2014
Nu stie nimeni cum ar trebui sa procedez?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declarare venit zilieri pe 2012 rodidoina rodidoina As vrea sa stiu in ce declaratie se declara zilierii pentru anul 2012. Am declarat lunar impozitul retinut zilierilor prin modificarea sumei retinute drept ... (vezi toată discuția)
Declaratie rectificativa la 112 aivilale aivilale Buna ziua ,va rog sa ma ajutati sa fac o rectificare la declaratia 112 , am declarat eronat impozitul .Cum procedez mai fac o declratie ? Multumesc . (vezi toată discuția)
Virare contributii in numele unui administrator decedat in locul celui in functie! Crina70 Crina70 Buna ziua ! Cine ma poate ajuta cu un sfat? Am sa descriu pe scurt faptele: In septembrie 2013 administratorul asociatiei a decedat iar de la 1 oct. 2013 a ... (vezi toată discuția)