avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 902 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Taxa acreditare esalonata pentru spitale
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Taxa acreditare esalonata pentru spitale

Buna ziua! Am citit mai multe articole privind posibilitatea ca taxa de acreditare pentru un spital sa poata fi esalonata.Exista vreo prevedere legala in acest sens si care este aceea? Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Buna seara, as dori o lămurire asupra legii privind codul fiscal, ... gabriel32 gabriel32 Buna seara, As dori o lămurire asupra legii privind codul fiscal, articolul 25, conform căruia angajatorul poate deconta 1500 de lei din taxele aferente ... (vezi toată discuția)
Cum ramane cu studentii de la spiru haret- id- generatia 2005/2008??? teopsiho teopsiho Am inteles, din tot ce-am citit pana acum, ca studentii inscrisi la USH la forma id, fr - fara creditate sau autorizare de functionare - isi vor putea continua ... (vezi toată discuția)
Discriminare luciamanta luciamanta Buna ziua, tuturor. Am o mare rugaminte, si anume sa ma lamuriti daca unor furnizori de servicii medicale, de exemplu, unor spitale, li se poate aplica o taxa ... (vezi toată discuția)