Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Obtinere fonduri europene pentru clinica stomatologica
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Obtinere fonduri europene pentru clinica stomatologica

Buna seara, ma intereseaza subiectul deschiderii pe baza de fonduri europene a unei clinici stomatologice in orasul Galati, in cadrul unei cladiri deja construite. Deci ma intereseaza doar dotarea cladirii cu destinatia de clinica stomatologica cu minim 4 unituri, cabinete dotate pentru operatii de mica chirurgie stomatologica, de exemplu inserare de implanturi, sinus lift, etc. plus radiologie si tehnica dentara. Puteti sa ma ajutati cu niste pasi pe care pot sa ii urmez pentru a obtine finantare? Va multumesc!
Pentru a accesa fonduri trebuie sa infiintati o firma SRL-D, daca indepliniti conditiile pentru programul pentru tineri sau SRL .Pentru fonduri europene trebuie sa aveti activitate min 1 an si profit. Cititi despre acest program aici
[ link extern ] /