Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Cod CAEN vanzare textile imprimate
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Cod CAEN vanzare textile imprimate

Buna ziua,

Intrebarea este urmatoarea. Pentru a comercializa cu amanuntul tricouri cumparate de la o firma si imprimata la o alta firma, imi trebuie un cod caen special pentru modificarea tricourilor prin imprimare sau nu? Multumesc.
Puteti merge pe urmatoarele coduri CAEN:
4642 Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei
4771 Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Multumesc!