Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Montare repartitoare
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Montare repartitoare

Buna,
Doresc sa stiu daca Ordinul259/2004al ANRSC Norme de autorizare pentru prestatorii de servicii de montaj si exploatare a sistemelor de repartizare a costurilor,ptr incalzire mai e valabil sau s-a abrogat?Daca e abrogat ,exista altceva in loc?
elga50, moderator
Cautati aici:
[ link extern ]

Vedeti ca Ordinul acesta a fost modificat ulterior prin alte ordine.