Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Copie certificata olograf
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Copie certificata olograf

Va rog spuneti-mi cum trebuie facute copie certificata olograf "conform cu originalul" dupa actele care care-mi sut cerute.
Scrieti pe fiecare fila a fiecarui inscris ( in copie) pe care il depuneti, conform cu originalul, numele dvs. in clar si semnati.
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
Va multumesc