avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1462 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Copie certificata olograf
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Copie certificata olograf

Va rog spuneti-mi cum trebuie facute copie certificata olograf "conform cu originalul" dupa actele care care-mi sut cerute.
Cel mai recent răspuns: savaion , utilizator 19:55, 7 Aprilie 2014
Scrieti pe fiecare fila a fiecarui inscris ( in copie) pe care il depuneti, conform cu originalul, numele dvs. in clar si semnati.
Ultima modificare: Duminică, 6 Aprilie 2014
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
Va multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum se fac conforme cu originalul inscrisurile depuse la cererea de chemare de judecata iolanda15 iolanda15 Va rog sa ma lamuriti cum sa procedez pentru certificarea conform cu originalul a inscrisurilor depuse in copie xerox odata cu cererea de chemare in ... (vezi toată discuția)
Autorizare pfa UCA1978 UCA1978 Vreau sa imi fac PFA, am fost la Registrul Comertului pentru rezervarea de nume, pana aici nu au fost probleme insa mi-u dat o lista cu documente necesare pt ... (vezi toată discuția)
Certificare copii inscrisuri mary6 mary6 buna seara! va rog frumos ,doresc si eu un raspuns urgent daca se poate,doresc sa depun o plangere pt contestare un PV de contraventie la rutiera,si pt chemare ... (vezi toată discuția)