Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Dreptul la concediu medical ca nou angajat
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Dreptul la concediu medical ca nou angajat

am dreptul la concediu medical platit daca sunt nou angajat (sub 6 luni)
Daca l-ati depus in termenul prevazut de lege, atunci procedati cum v-a explicat colegul nostru in mesajul anterior.
da,va multumesc
Am cinci luni la noul loc de muncă concediul medical de care am beneficiat este legal?