Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Ordinul 50/1990, Anexa II, punctul 143
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Ordinul 50/1990, Anexa II, punctul 143

Buna ziua,
Va rog sa ma ajutati sa intru in posesia continutului punctului 143 din Anexa II la Ord. 50/1990.
Multumiri anticipate.
PCT 143/Ord 50/1990 - Anexa II

"Locurile de munca si activitatile cu conditii deosebite din unitatile apartinand Departamentului Industriei Metalurgice, necuprinse in grupa I de munca, stabilite in Consiliile de administratie ale acestora si aprobate de conducerea departamentului".
Va multumesc pt. raspuns, insa in scrisoarea MMPS nr. 272/09.10.1990, care completeaza Ordinul 50/1990 si din care am o copie, textul citat de dvs. apare ca fiind continutul punctului 139 din Anexa nr. 2. Inca sunt nelamurita.
Cu multumiri.
ceea ce am citat eu este Ord. 50/1990Republicat la 31.08.1994
Va rog mult daca se poate , nu gasesc nicaieri ordinul in care apare in anexa II punctul 143, al carui continut l-ati afisat aici. care e ordinul, il puteti posta aici ca sa il tiparesc, inteleg ca el nu a fost publicat in MO. Va multumesc din suflet.
Laila1963, utilizator
Lasati o adresa de email si vi-l trimit.