avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 578 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... revin cu rugamintea de a ma sprijini in procurarea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

revin cu rugamintea de a ma sprijini in procurarea continutului ...

revin cu rugamintea de a ma sprijini in procurarea continutului pozitiei 143(si nu 142 cum am mentionat anterior) al Anexei 2 la Ordinul 50/1990 completat si republicat in august 1994.
adresa mail: neculai.mocanu@yahoo.com
cu multa consideratie pentru ajutor
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:28, 4 Decembrie 2023
Pct.143 din anexa 2 la Ordinul nr.50/1990 face referire la "locurile de muncă şi activităţile cu condiţii deosebite din unităţile aparţinând Departamentului Industriei Metalurgice, necuprinse în grupa I de muncă, stabilite de consiliile de administraţie ale acestora şi aprobate de conducerea departamentului".

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ordinul 50/1990, anexa ii, punctul 143 elvira_danila elvira_danila Buna ziua, Va rog sa ma ajutati sa intru in posesia continutului punctului 143 din Anexa II la Ord. 50/1990. Multumiri anticipate. (vezi toată discuția)
Ordinul nr. 50/1990 al mmps, republicat in 1994 ela-ela ela-ela Buna ziua Va rog frumos daca are cineva stiinta unde pot gasi [b]Ordinul 50/1990 al MMPS republicat in 1994[/b] Am mare nevoie de el (vezi toată discuția)
Ordinul ministrului industriei chimice si petrochimice nr. 969/1990 Banu Vasile Banu Vasile Buna ziua, Va rog frumos daca imi puteti trimite Ordinul MIChP nr. 969/1990. Mail banu.vasile@yahoo.com. Multumesc! (vezi toată discuția)