Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... revin cu rugamintea de a ma sprijini in procurarea ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

revin cu rugamintea de a ma sprijini in procurarea continutului ...

revin cu rugamintea de a ma sprijini in procurarea continutului pozitiei 143(si nu 142 cum am mentionat anterior) al Anexei 2 la Ordinul 50/1990 completat si republicat in august 1994.
adresa mail: neculai.mocanu@yahoo.com
cu multa consideratie pentru ajutor
Pct.143 din anexa 2 la Ordinul nr.50/1990 face referire la "locurile de muncă şi activităţile cu condiţii deosebite din unităţile aparţinând Departamentului Industriei Metalurgice, necuprinse în grupa I de muncă, stabilite de consiliile de administraţie ale acestora şi aprobate de conducerea departamentului".