Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Situatie locuri vacante functionari publici AJOFM
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Situatie locuri vacante functionari publici AJOFM

Va rog sa ma lamuriti daca situatia crearii locurilor vacante de munca prin plecarea unor persoane, functionari publici, trebuie depusa si la AJOFM ? Mentionez ca actualizarea bazei de date a functionarilor publici o raportam lunar forului ierarhic superior.
Doar daca le scoateti la concurs sau pt. transfer.
Multumesc!