Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Programe IT pentru contabilitate ?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Programe IT pentru contabilitate ?

Care ar fi software-urile cele mai utile (daca stiti cumva si preturi) pentru:
1. Tinerea la curent cu legislatia (dar si cu practica: spete, jurisprudenta etc., daca se poate) in materie de contabilitate si fiscalitate;
2. Tinerea contabilitatilor mai multor entitati juridice (in special private, profit si non-profit), pentru o firma de contabilitate, deci.
Daca doriti sa aflati raspuns la aceasta intrebare utilizati mesajul privat.Regulamentul interzice astfel de postari.