avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1981 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Subventie taurasi
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Subventie taurasi

Buna ziua, am cumparat acum 2 luni 10 taurasi, pe care doresc sai cresc pana in luna august, vreau sa stiu daca ii duc la abator primesc subventia pentru taurasi in valoare de 550 ron?
Mentionez ca taurasi au fost fatati pe 10ianuarie si nu sa primit subventie de catre fostul proprietar.

Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Daniela Bolog , Consultant credite si finantari 08:28, 14 Aprilie 2014
APIA este cea in masura sa va lamureasca pe deplin, dar cred ca este de interes:
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vitei de carne - pot beneficia de subventii? costan costan salut. as vrea sa cresc cativa vitei de carne un numar de 5 pt anceput. Antrebarea mea este, daca an prima faza beneficiez de ceva fonduri de la apia...sau ce ... (vezi toată discuția)
Subventie apia neluvot2008 neluvot2008 Buna ziua,Am cumparat o anumita suprafata de teren agricol si doresc sa imi spuneti daca la acest moment mai pot depune cerere pentru subventie de la APIA ... (vezi toată discuția)
Subventie apia leusan leusan De ce fel de documente sunt necesare pentru a lua subventie de la APIA pentru teren sun 10 HA? Cum ma pot interesa daca in urma cu 3 ani s-a ridicat ... (vezi toată discuția)