Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Subventie taurasi
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Subventie taurasi

Buna ziua, am cumparat acum 2 luni 10 taurasi, pe care doresc sai cresc pana in luna august, vreau sa stiu daca ii duc la abator primesc subventia pentru taurasi in valoare de 550 ron?
Mentionez ca taurasi au fost fatati pe 10ianuarie si nu sa primit subventie de catre fostul proprietar.

Va multumesc!
APIA este cea in masura sa va lamureasca pe deplin, dar cred ca este de interes:
[ link extern ]