Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Retrocedare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Retrocedare

Daca pana in acest moment nu am cerut retrocedarea unui teren ce a fost a bunicii mele (acum decedata) mai pot sa fac ceva pentru a primii terenul ce i-a fost luat abuziv? Multumesc!
Totul e sa incercati.