Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procesul medicilor cu casele de sanatate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procesul medicilor cu casele de sanatate

Buna ziua,
Stiti ceva de procesul medicilor cu casele de sanatate ca urmare a scandalului ce a fost cu centrele de permanenta? Poate fi castigat sau poatefi pierdut din moment ce medicul se lupta cu direct cu statul roman?
nu exista un proces generic, ci doar individual.cat despre sanse, acestea nu se pot aprecia decat la cazul in speta.