Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de urmas dupa casatorie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de urmas dupa casatorie

pierzi pensia de urmas daca te casatoresti? sunt inca studenta..
Legea nu precizeaza ca pensia de urmas a unui copil inceteaza in momentul in care beneficiarul pensiei de urmas se casatoreste.
va multumesc!