avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 609 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Respins cererea de eliberare conditionata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Respins cererea de eliberare conditionata

am si eu o intrebare nepotului meu i a fost respinsa cererea de eliberare conditionata acum el are o sesizare din oficiu pe legea noua are pronuntarea pe 30 apr respingerea cererii de eliberare il v a afecta in cumva la aceasta pronuntare pe legea favorabila .
Cel mai recent răspuns: Bodea Lavinia , Avocat 23:35, 24 Aprilie 2014
Nu îl va afecta respingerea cererii de liberare condiționată.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Termen de judecata melinaR melinaR buna ziua am o intrebare am cautat pe portalul judecatoriei unde nepotul meu executa pedeapsa si am vazut un termen de judecata pe 11.05.2015 pe acelas dosar ... (vezi toată discuția)
Cerere de liberare conditionata respinsa de instanta melinaR melinaR buna nu am mai intrat de mult dar acum am o intrebare pentru un judecator cred ca sant persoane cu aceasta functie care intra pe acest forum problema mea e ca ... (vezi toată discuția)
Contestatie la executare melinaR melinaR buna dimineata ma intreseaza daca contestatia la executare o face detinutul sau comisia pentru aplicarea legi mai favorabile nepotul meu are pe rol un dasar ... (vezi toată discuția)