Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Respins cererea de eliberare conditionata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Respins cererea de eliberare conditionata

am si eu o intrebare nepotului meu i a fost respinsa cererea de eliberare conditionata acum el are o sesizare din oficiu pe legea noua are pronuntarea pe 30 apr respingerea cererii de eliberare il v a afecta in cumva la aceasta pronuntare pe legea favorabila .
Nu îl va afecta respingerea cererii de liberare condiționată.