Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... este psoibil cim partial pentru toti angajatii unei ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

este psoibil cim partial pentru toti angajatii unei firme?(15 persoane)

buna ziua,

se poate ca toti angajatii unei societati sa aiba contracte de munca cu timp partial?
multumsec
Da, se poate cu specificatia mentionarii timpului de lucru. La intocmirea Actului aditional la CIM se va trece timpul de lucru de la ora..... pana la ora...... :luck: