avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1510 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Specimen Semnatura PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Specimen Semnatura PFA

Buna seara , Am o neclaritate despre specimenul de semnatura . Doresc sa infiintez un PFA . specimenul de semnatura se face la notar sau la ORC?. Multumesc
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 21:47, 13 Mai 2014
Daca va ocupati personal de depunerea actelor la registrul comertului si sunteti persoana care doriti sa va autorizati, acolo dati si specimenul de semnatura.
Ultima modificare: Marți, 13 Mai 2014
george-neagu, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inregistrare firma la registrul comertului GABRIELDUMITRIU GABRIELDUMITRIU Buna seara, vreau sa imi infiintez o firma de asistent in brokeraj, insa nu pot ajunge la registrul comertului! Poate alta persoana sa se ocupe de aceasta sau ... (vezi toată discuția)
Inregistrare pfa mopy mopy in cazul in care urmeaza sa fac inregistrarea de PFA la registrul comertului, eu fiind persoana in cauza, trebuie sa-mi fac imputernicire pentru depunerea ... (vezi toată discuția)
Infiintare firma ciprianr ciprianr Buna ziua, Imi puteti spune care sunt pasii pentru infiintarea unei societati care se va ocupa cu achizitii intracomunitare si vanzare? Multumesc, (vezi toată discuția)