Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Specimen Semnatura PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Specimen Semnatura PFA

Buna seara , Am o neclaritate despre specimenul de semnatura . Doresc sa infiintez un PFA . specimenul de semnatura se face la notar sau la ORC?. Multumesc
Daca va ocupati personal de depunerea actelor la registrul comertului si sunteti persoana care doriti sa va autorizati, acolo dati si specimenul de semnatura.
george-neagu, moderator