Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Penal- eliberare cec fara disponibil
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Penal- eliberare cec fara disponibil

Ce cale extraordinara de atac se poate folosi?

ce posibilitate mai exista ?

În baza art. 278 indice 1 alin. 8 lit. a din Codul de procedură penală din 1968 corob. cu art. 15 alin. 1 din Legea nr. 255/2013; Respinge plângerea formulată de petenta , ca nefondată. Menţine soluţia din rezoluţia procurorului . Definitiva.
sinlesa, utilizator
Absolut nimic, s-a terminat.
adica, la Judecatorie ?
in motivare, jud. a mentionat multe probe - expertize- care nu s-au efectuat !!!
Nu mai exista cale de atac.