Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare

buna ziua sunt angajat din data de 01 05 1982 si pana in prezent la MAI ca militar si pe perioada mentionata am lucrat in conditii speciale si grupa 1 de munca pana in 2001.Cand pot iesi la pensie pentru limita de varsta la 55 de ani,sau la 56,7 ani si daca benificiez de reducerea varstei de pensionare,fara penalizare la stabilirea pensiei.Sunt nascut in data de 06 10 1960,barbat.
~ Conținut șters la cerere ~