Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Completare fise de magazie
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Completare fise de magazie

Buna ziua. Sunt o salariata ce lucreaza ca gestionar contabil, in cadrul unei firme cu domeniu de activitate : Cresterea porcilor, si dori sa stiu daca fisele de magazie trebuie scrise de mana obligatoriu sau se pot tine si intr-un program de gestiune. Adresez aceasta intrebare pentru ca volumul de munca este mare si niciodata nu reusesc sa fiu cu ele la zi, de cele mai multe ori imi iau si acasa. Pe langa fisele de magazie mai am si bonurile de transfer si raportul de productie de intocmit tot de mana. Este posibil ca firmele ce se ocupa cu cresterea porcilor sa fie obligati sa tina evidenta materiilor prime scrise manual?
Va multumesc anticipat.
Este posibil ca cei de la control sa ceara fisele de magazie scrise de mana sau se poate sa le am si in format electronic
danalungu, utilizator
Se pot tine oricum.