Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Abandon de familie
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Abandon de familie

ce trebuie sa fac in cazul in care sotul meu a abandonat domiciliul unde locuim si avem un copil minor unde trebuie sa ma adresez?
Doamna, vorbiti cu el sa divortati de comun acord la un notar, e mai ieftin si scurt. daca nu, asta e, luati calea instantei.
Indicat ar fi sa va informati de variante inainte, vorbiti cu un avocat, ii trimiteti o notificare cu variantele si cu ce costuri ar fi pentru el...