Forum Discuţii juridice Executare silită Contestatie executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Contestatie executare silita

buna ziua, am pe 20 mai 2014 adica maine, teremen intr-un proces in care am facut contestatie executare silita pe care au pus-0 in aplicare ''efg retail services ifn '' acei supercunoscuti tepari cu cardul euroline. vreau sa stiu daca in acest termen depun intampinare sau cum se va numi cererea in fata instantei in care arat motivele pt care trebuie suspendata executarea silita. presupun ca nu se numeste intampinare.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc pentru raspuns si in special pentru promtitudinea acestuia.