Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Completare program salarizare saga
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Completare program salarizare saga

va rog sa ma jutati si pe mine cu urmatoarea speta: am un salariat care a intrat in concediu paternal 15 zile (+curs puericultura), in pontaj apare suspendat, in revisal la fel , dar cand a trebuit efectiv platit, in programul de salarizare nu apare rubrica pentru c.o suspendat..cum pot intocmi statul?
Contactati-i prin mail sau telefonic pe providerii programului,sunt prompti si veti primi raspuns.
Multumesc mult!