avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 808 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Plata taxe si impozite pe venit
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Plata taxe si impozite pe venit

Buna ziua ,

Am o intrebare , unde imi pot platii taxele pe venit (venituri din castinguri si promouri TV) . Mentionez ca locuiesc in oras Fundulea , jud CL , iar orasul nu este inclus in programul ghiseul.ro . De asemenea cum aflu cate taxe am de platit ? Se poate plati in Bucuresti sau trebuie sa bat drum pana la Calarasi ?

Alte discuții în legătură

Bilant ion_ceci ion_ceci Buna ziua, Sunt administratora la o soc. com. infiintata anul trecut care are sediul social in orasul Fundulea, jud Calarasi. Doresc sa stiu unde trebuie ... (vezi toată discuția)
Divort pe cale amiabila kamy_nora kamy_nora Buna ziua, O famile care vrea sa divorteze ( nu au copii si nici bunuri comune), unde poate divorta. Mentionez ca s-au casatorit in jud. IF, au locuit in ... (vezi toată discuția)
Plata impozite online AndreeaIB AndreeaIB Buna ziua, Puteti sa-mi oferiti mai multe detalii privind plata taxelor si impozitelor online? Caut pe net si nu gasesc nicio informatie corecta. Mai ... (vezi toată discuția)