Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general bilant
Discuție deschisă în Contabilitate în general

bilant

Buna ziua,
Sunt administratora la o soc. com. infiintata anul trecut care are sediul social in orasul Fundulea, jud Calarasi. Doresc sa stiu unde trebuie depus bilantul contabil , in Fundulea sau in Calarasi.

Multumesc anticipat
buna
depinde unde soc.comerciala are sediul .Daca pe certificatul de inreg.este stipulat orasul Calarasi, vei merge la DGFP CALARASI si vei depune BILANTUL.