avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 307 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Declaratia rectificativa la 112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Declaratia rectificativa la 112

BUNA ZIUA.Doresc sa aflu daca se poate depune o declaratie rectificativa la declaratia112 depusa pentru a rectifica o suma declarata gresit.Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: Adolfina Pop , Consultant fiscal 20:50, 20 Mai 2014
Da, se poaate.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Corectare la declaratia 390 Mihafratila Mihafratila Buna ziua. Am depus declaratia 390 cu periada de raportare gresita ( am declarat achizitiile intracomunitare din luna februarie in luna ianuarie). Cum fac ... (vezi toată discuția)
Depunere declaratie rectificativa 710 starsiti starsiti Pentru o firma cu cifra de afaceri pe 2012 nu am depus declaratia 010 pentru trecere de la imp. profit la imp. micro la 25 03 2013. La 25.04.2013 am depus ... (vezi toată discuția)
Rectificativa la d101 mioara2012 mioara2012 Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu o informatie pt care va multumesc anticipat. Am primit o adresa de la Finante in care sunt atentionata ca exista ... (vezi toată discuția)