Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Declaratia rectificativa la 112
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Declaratia rectificativa la 112

BUNA ZIUA.Doresc sa aflu daca se poate depune o declaratie rectificativa la declaratia112 depusa pentru a rectifica o suma declarata gresit.Va multumesc.
Da, se poaate.