Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Validare bilant 2013
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Validare bilant 2013

buna seara,

am incarcat toate datele in bilant,dau validare,dar nu se intampla nimic.formularul apare tot nevalidat.unde gresesc?nu apare validat daca nu este corect?

multumesc,
Langa semnaturi apare FORMULAR Validat daca a fost validat cu succes.
Daca nu apare acest mesaj dupa validare inseamna ca ceva nu este in regula, sunt greseli de completare.
pai tocmai asta e,formularul ramane nevalidat.nu ar trebui sa.mi apara un mesaj care sa.mi indice problemele?