avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1607 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Validare bilant 2013
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Validare bilant 2013

buna seara,

am incarcat toate datele in bilant,dau validare,dar nu se intampla nimic.formularul apare tot nevalidat.unde gresesc?nu apare validat daca nu este corect?


multumesc,
Cel mai recent răspuns: nefertiti_g , utilizator 23:10, 20 Mai 2014
Langa semnaturi apare FORMULAR Validat daca a fost validat cu succes.
Daca nu apare acest mesaj dupa validare inseamna ca ceva nu este in regula, sunt greseli de completare.
pai tocmai asta e,formularul ramane nevalidat.nu ar trebui sa.mi apara un mesaj care sa.mi indice problemele?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme la bilant rodia rodia Am fost la onrc sa depun un bilant pt.o firma suspendata de 2 ani. Mi-a dat eroare in programul de preluare la onrc-ului la formularul 30(la nr.unitati). Si, ... (vezi toată discuția)
Revisal + erori la transmitere on-line d112 BICOS BICOS pentru transmitere revisal trebuie doar o dec. interna de numire care cumva trebuie inregistrata la itm? imi apar erori la folosire certif, digital ptr.112 ... (vezi toată discuția)
Program "kogalniceanu" jeorj jeorj stie cineva, cum se incarca mai multe pagini scanate (de exemplu balantele, bilanturile) in acest ... (vezi toată discuția)