Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Anulare viza flotant
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Anulare viza flotant

Buna ziua,
Se poate anula o viza de flotant de catre proprietarul imobilului pe care este viza?
Sigur ca poate sa stea in casa din moment ce v-ati dat consimtamantul.
Teoretic nu poate incheia contracte de prestari servicii fara dumneavoastra, practic depinde de companie insa dumneavoastra puteti refuza instalarea echipamentelor daca va treziti cu ei la usa.