Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna seara - legea penala mai favorabila
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna seara - legea penala mai favorabila

stiti cumva sa aprobat astazi 26-05-2014 lege penala mai favorabila in cazul detinutilor definitivi?
vezi topicul de aici:
www.avocatnet.ro/content/for...
Raspunsul este negativ.
deci legea penala mai favorabila se aplica global? eu asta am inteles
multumesc