avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1923 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Echivalent articolul 52 alineatul 3 raportat la ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Echivalent articolul 52 alineatul 3 raportat la articolul 336 aliniatul 1 cod penal

Buna ziua,

Poate cineva sa ma lamureasca si pe mine care este echivalentul articolul 52 alineatul 3 raportat la articolul 336 aliniatul 1 in noul cod de procedura penala.

Va multumesc.
Cred ca ar trebui sa fiti mai explicit, personal nu inteleg ce doriti.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Alcool la volan sasadi sasadi In 20 dec 2016 am facut gresala si m-am urcat băut la volan si am lovit o Masina care era parcata. La analizele de sânge am avut 2 la mie. Va rog daca imi ... (vezi toată discuția)
Lamurire a deciziei curtii constitutionale ionut214 ionut214 Buna ziua, In Monitorul Oficial al Romaniei , Partea I, Nr. 541 – 3 august 2010 au fost publicate mai multe decizii printre care si urmatoatoarea ... (vezi toată discuția)
In cat timp ajunge dosarul de la parchet la politia rutiera adrian321 adrian321 Buna ziua, Am avut un dosar la parchet, acesta s-a inchis, am platit amenda, iar acum ar trebui sa ajunga iar la politia rutiera pentru a se lua decizia in ... (vezi toată discuția)