Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Revisal

Daca o firma are 2 asociati care trimit separat angajari prin revisal este obligatoriu sa existe o baza de date comuna ?
Revin cu o completare: locatiile din care se trimit raportarile sunt in orase diferite. Vreau sa stiu daca e corect ! Multumesc anticipat
Dorel89, utilizator
Trebuie trimis un singur ReviSal.
Multumesc pt promptitudine. Asa stiam dar nu eram sigur. O zi buna
art. 7 din HG 500/2011:
Registrul se pastreaza in forma electronica la sediul angajatorului si, dupa caz, la sediul sucursalei, agentiei, reprezentantei sau al altor asemenea unitati fara personalitate juridica, care au delegata competenta infiintarii registrului.