Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Achizitii publice
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Achizitii publice

Exista vreo incompatibilitate(ilegalitate) intre functia de casier si cea de la achizitii publice?
Se poate ocupa o persoana de cele doua functii?
Buna ziua,
In mod legal, Nu. vedeti ca exista si in codul etic specificat.