Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Viza CFP
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Viza CFP

Pe factura fiscala care intra in unitate se pune viza CFP inainte de inregistrarea in contabilitate ?E ceva ce nu inteleg in Ordinele CFP si in ALOP di poate ma lamureste cineva.
~ Conținut șters la cerere ~