Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... rambursare credit anticipat la un IFN
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

rambursare credit anticipat la un IFN

buna ziua as dori un sfat !!!!
am luat un credit de la IFN 3500 Ron
am convenit sa platesc dupa 8 saptamani total credit !!!!
Suma datorata dobanzi + tot ceea ce este legat de credit este ok .Problema este ca mi-a mai cerut 800 ron pentru un comision pentru plata la domiciliu !!!!
INTREBARE ?odata ce am platit creditul integral nu inteleg la ce sa mai platesc un comision de plata la domiciliu daca respectivul nu va mai veni pentru incasare rate?

multumesc frumos !!!!
gi-jane2, moderator